שלום לך, נעים להכיר

שמי עדי ואני מטפלת במגע ומייצרת קוסמטיקה טבעית בעבודת יד כבר עשר שנים.

תמיד הייתי מחוברת לטבע –  לטבע שבחוץ ולטבע הפנימי שלי. מאז ומעולם התעניינתי בקסמים שהטבע יכול לעשות ואיך אני יכולה לרתום אותם אל תוך העולם שלי.

אבל זה היה רק כשבני הבכור נולד כשהחלטתי להפסיק לחכות שיקרה קסם, לקחת את המושכות לידיים וליצור קסמים בעצמי. זה קרה כשהוא היה רק בן שבועות ספורים, כשגילו שיש לו אטופיק דרמטיטיס, מחלה אוטואימונית שתוקפת את העור וגורמת לגירודים קשים.

לא יכולתי לראות אותו סובל. ניסיתי את כל מה שהרפואה המליצה לי, וכלום לא עזר. ואז הציעו לי סטרואידים. כאן עצרתי. רגע.

הטבע שבי התעורר וכמו לביאה שקמה להגן על גוריה קמתי ויצאתי למצוא לו מרפא.

יצרתי קשר עם מומחית לצמחי מרפא, והלכתי ללמוד ממנה איך לרקוח תרופה לתינוק שלי.

את המשחה הראשונה שרקחתי, זאת שהכנתי עבורו במו ידי, אני ממשיכה לייצר עד היום. כי ברגע שהנחתי אותה על עורו של בני – קרה קסם. מצבו של בני השתפר כל כך, עד שהתחלתי לחלק את המשחה הזאת לכל מי שהיה זקוק לריפוי.

התגובות שקיבלתי היו מדהימות. השיפור באיכות החיים, ובמראה הכללי של כל מי שהשתמש בה היה קיצוני.

וכך הבנתי לעומק עד כמה כוחו של הטבע, כשאני משתמשת בו בצורה נכונה, ומתבלת בהרבה אנרגיה וכוונות טובות שאני מכניסה לכל מוצר, יכול להפוך עולמות.

חקרתי והעמקתי והוספתי לידע ולמיומנות שלי עוד ועוד, יצרתי קרמים, משחות ומוצרים מלאים בשפע ובאור, כאילו שאני גומעת איזה שייק בריאות טעים ומלא כל טוב 😊.

ואני עושה את זה עד היום.

אני משתמשת בחומרי הגלם המשובחים ביותר שיש, ואת חלקם אני רוקחת בעצמי, ממש מאפס (למשל את שמן הקלנדולה שבו אני משתמשת למשחת הריפוי שלי).

בכל מוצר אני מטמיעה את כל האהבה, ההנאה ונסיון החיים שיש בי, כך שתרגישי שאת מורחת אהבה על הפנים והגוף, ומוקפת בה לאורך כל היום. חלק מהמוצרים שלי יביאו לך תשוקה, בעוד שחלק אחר מהם יביא לך הרפיה וחיבור לאדמה..

חוץ ממוצרים אני גם מעבירה סדנאות בוטיק חוויתיות לרוקחות טבעית, ולאחרונה התחלתי גם להעביר מפגשים שעוסקים באהבה.

🌿

הסיפור שלי, כמו הסיפור של כל אישה באשר היא, הוא סיפור מרתק ומלא באתגרים. סיפרתי לך כאן על קצה המזלג, אבל את מוזמנת ליצור איתי קשר לייעוץ והתאמה אישית או פשוט לקחת צעד קטן ולהקליק כאן…

עגלת קניות